Nowoczesny software house dla kryptowalut

Szukając firmy, która stworzy dla mnie stronę www opartą na technologii blockchain, trafiłem na bardzo fajny software house specjalizujący się w rozwiązaniach technologii kryptowalut.

Siedziba tego software house’u znajduje się we Wrocławiu, który słynie z bardzo wyspecjalizowanych firm działających w branży IT.

Rynek kryptowalut na całym świecie rozwija się w bardzo szybkim i obiecującym tempie. Kryptowalutami, a w szczególności Bitcoinami, można już płacić za produkty i usługi praktycznie na całym świecie. Niedawno kryptowaluta ta debiutowała także na giełdzie papierów wartościowych. Specjalistyczne rozwiązania dla kryptowalut coraz częściej potrzebne są także prywatnym firmom i przedsiębiorcom. Stąd też rozwój software house’ów dla kryptowalut.

Innowacyjne rozwiązania dla kryptowalut!

Najważniejsze rozwiązania, których podejmuje się ten software house koncentrują się na procesach związanych z kupowaniem oraz przechowywaniem kryptowaluty. Tworzone przez software house strony do kupowania Bitcoinów są bezpieczne i w pełni intuicyjne, a portfele do przechowywania kryptowaluty bardzo nowoczesne – dostosowane do urządzenia i systemu, z którego będziemy korzystać. Nowością są także strony z możliwością kupienia BCC (Bitcoin Cash) w zamian za BTC (Bitcoin.)

To studio softwareowe zajmuje się także technologią blockchain. Jeśli więc potrzebujemy stworzyć stronę internetową opartą na technologii blockchain, z pewnością możemy się z tym zgłosić do tego software house’u.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *