Najlepsza strona do zakupu Bitcoinów kartą kredytową online!

Kupno Bitcoinów online nie powinno przysporzyć wielkich kłopotów. Twórcy stron starają, aby były one proste w obsłudze i abyśmy w jak najszybszym czasie stali się właścicielami Bitcoinów.

Do takich stron należy buycoinnow.comnajlepsza w sieci strona transakcyjna. Dla wygody użytkowników strona została stworzona w dwóch językach – polskim i angielskim, więc także osoby nieznające języków obcych bez problemu będą się po niej poruszać. Aby kupić Bitcoiny powinniśmy najpierw się zarejestrować, a następnie wybrać interesującą nas ilość Bitcoinów i kliknąć ikonkę, która przekieruje nas do transakcji płatniczej. Najczęściej Bitcoiny kupujemy kartą kredytową. Możemy także zapłacić za nie za pomocą formularza szybkich płatności. Po pozytywnie zakończonej transakcji system wygeneruje do nas dwie wiadomości milowe. Pierwsza z nich to potwierdzenie zakupu, druga informuje o wysłaniu do nas zakupionych Bitcoinów. Transakcja kupna Bitcoinów kartą kredytową trwa najczęściej kilka minut, w wyjątkowych wypadkach czas ten może wydłużyć się. Jeśli decydujemy się na zakup bardzo dużej ilości Bitcoinów, musimy liczyć się z koniecznością manualnej weryfikacji.

buy coin now

Zakupiłem Bitcoiny online – co dalej?

Zakupione Bitcoiny najlepiej trzymać na specjalnym, wirtualnym portfelu. Jeśli nie mamy takiego portfela, wystarczy, że założymy konto na stronie blockchain.info. Aby przelać zakupione Bitcoiny, należy zalogować się na konto, kliknąć przycisk „Import Bitcoin Address” i wpisać prywatny klucz, który otrzymaliśmy w mailu potwierdzającym transakcję kupna Bitcoinów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *